WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-05-31

POLEĆ DRUKUJ

SENIOR ACCOUNT MANAGER (digital)

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.
Agencja Reklamowa Roku 2017 (KTR 2017), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

WYMAGANIA:
•    Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji interaktywnej lub reklamowej
•    Znajomość świata digital marketingu, strategii komunikacji interaktywnej oraz najnowszych trendów
•    Umiejętność planowania i koordynacji kampanii digitalowych
•    Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientem
•    Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – współpraca z Klientami zagranicznymi)
•    Zacięcie newbusinessowe
•    Umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji (również po angielsku)
•    Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
•    Umiejętności kierowania zespołem i poczucie odpowiedzialności za niego
•    Doskonała organizacja czasu i pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•    Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
•    Realizacja zintegrowanych projektów komunikacyjnych na skalę lokalną/globalną
•    Tworzenie kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów
•    Dbanie o jakość i terminowość projektów realizowanych przez podległy zespół
•    Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
•    Ścisła i ciągła współpraca z innymi działami agencji

OFERUJEMY:
•    Możliwość realizowania unikatowych projektów dla największych Klientów na rynku regionalnym i globalnym
•    Międzynarodowe wyzwania
•    Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
•    Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
•    Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
•    Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
•    90 minut tygodniowo na naukę na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej
•    Firmowe narzędzie do kierowania rozwojem własnej ścieżki kariery
•    Krótszy dzień pracy w piątki ;)

lub wyślij CV na adres recruitment@interactive-solutions.pl

Please add the following clause: I agree to the processing of my personal data included in my job offer advertised by Interactive Solutions Sp. z. o. o., Wisebase Sp. z. o. o. (hereinafter: the Administrator) for the purposes of the recruitment process (according to the Personal Data Protection Act of 29th August 1997, Journal of Laws of 2002, No. 101, item 926 with further amendments). At the same time I agree to the entrusting of my personal data for the purpose of its further processing for the needs specified under item 1 above to the following entity: Interactive Solutions Sp. z. o. o., Wisebase Sp. z. o. o. (hereinafter: the Capital Group).The consent specified under items 1 and 2 above includes the processing of data in any and all present and future recruitment processes for all job positions within the organizational structures of the Administrator and the Capital Group.

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów