WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-10-17

POLEĆ DRUKUJ

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu / Business Development Director

Firma z branży medialnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Dyrektor ds. Rozwoju Biznesu /
Business Development Director
Nr ref. BDD/10/17

Główne zadania:

1.    Koordynowanie wszelkich działań związanych z:
•    Kreowaniem polityki rozwoju nowych obszarów biznesowych z silną koncentracją na obszarze nowych technologii i Internetu
•    Opracowywaniem modeli biznesowych i sprzedażowych rozwijających dotychczasowy core-business o obszary takie jak m.in. Digital, VoD, aplikacje, usługi, produkty i projekty interaktywne
•    Prowadzeniem strategicznych analiz rynku medialnego oraz Internetowego i ich trendów pod kątem rozwoju nowych obszarów biznesowych Spółki
•    Przygotowywaniem analiz biznesowych oraz biznesplanów dla opisanych powyżej projektów
•    Przygotowywaniem, we współpracy z Działem Techniki  projektów rozwiązań technologicznych i informatycznych niezbędnych do rozwoju działalności Spółki w obszarach takich jak: Digital, VoD, aplikacje, usługi, produkty i projekty interaktywne
•    Opracowywaniem, we współpracy z Działem Marketingu strategii wdrażania i rozwoju uruchamianych obszarów biznesowych
•    Przygotowaniem studium wykonalności projektów i szacowaniem oczekiwanych wyników
•    Przedstawianiem propozycji dotyczących możliwości finansowania projektów rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem źródeł finansowych UE
•    Opracowywaniem wniosków o dofinansowanie projektów rozwojowych
•    Prowadzeniem strategicznych kontaktów z potencjalnymi wykonawcami i partnerami poszczególnych projektów
•    Prowadzeniem negocjacji z wykonawcami i partnerami projektów,
•    Realizacją budżetów projektów rozwojowych
•    Wdrożeniem projektów rozwojowych - zarządzanie harmonogramami projektów, ich zasobami oraz ryzykiem operacyjnym i finansowym, w tym opracowywanie prognoz i działań korygująco-naprawczych, zarządzanie zespołami projektowymi
2.    Kreowanie polityki organizacji w zakresie standardów zarządzania projektami
3.    Motywowanie podległych pracowników, wykonawców i partnerów do realizacji wyznaczonych celów w zaplanowanych terminach
4.    Cykliczne raportowanie postępów prac stosownie do wymagań Zarządu

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe, preferowane ukończone studia MBA
•    Minimum kilkuletnie doświadczenie w kreowaniu rozwoju biznesu w obszarze mediów i nowych technologii, w tym na stanowiskach menedżerskich
•    Bardzo dobra znajomość rynku mediów i nowych technologii oraz aktualnych trendów w ich obszarach
•    Poparte przykładami sukcesy w opracowaniu strategii i we wdrożeniach nowych modeli biznesowych w obszarach takich jak: Digital, VoD, aplikacje, usługi, produkty i projekty interaktywne
•    Wiedza merytoryczna poparta praktyką w zakresie stosowania nowoczesnych narzędzi i technik zarządczych, w szczególności w obszarze inwestycyjnym, finansowym, ekonomicznym
•    Znajomość nowoczesnych rozwiązań technologicznych i biznesowych stosowanych w mediach tradycyjnych i elektronicznych oraz znajomość nowoczesnych narzędzi, technik, trendów i rozwiązań w obszarze Digital, VoD, aplikacji, usług, produktów i projektów interaktywnych
•    Wiedza i umiejętności praktyczne w kształtowaniu i wdrażaniu rozwiązań UX
•    Wiedza z zakresu finansowania projektów inwestycyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem znajomości warunków funduszy UE w aktualnej perspektywie finansowej dotyczących projektów w zakresie nowych technologii
•    Mile widziane doświadczenie w opracowywaniu i przygotowywaniu wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć inwestycyjnych
•    Wysoko rozwinięte umiejętności kształtowania wizji i strategii biznesowych
•    Zorientowanie na cele biznesowe
•    Silnie ukształtowane kompetencje przywódcze
•    Znajomość standardów zarządzania projektami, w szczególności metodyk zwinnych
•    Pomysłowość, kreatywność
•    Inicjatywa, zaangażowanie oraz umiejętność wyznaczania priorytetów w działaniu
•    Bardzo dobra zdolność analitycznego myślenia, dostrzegania ryzyk i rozwiązywania problemów
•    Wysoka determinacja i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
•    Biegła znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

•    udział w strategicznych projektach biznesowych
•    pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole w dynamicznie rozwijającej się organizacji
•    możliwość wyboru formy zatrudnienia - umowa o pracę/umowa o współpracę,
•    pakiet benefitów (karta medyczna, karta Multisport)

Kandydatów zainteresowanych niniejszą ofertą, prosimy o przesyłanie  CV wraz z listem motywacyjnym na adres: rekrutacja.media0@gmail.com, w tytule wiadomości podając numer referencyjny BDD/10/17. Prosimy o dodanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.“.

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów