WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-09-18

POLEĆ DRUKUJ

Digital Marketing Coordinator

Firma: Aliganza Fashion Agency

Gdzie: Warszawa

Stanowisko: Digital Marketing Coordinator

Aliganza Fashion Agency - Członek globalnej sieci SERMO COMMUNICATIONS

Digital Marketing Coordinator będzie odpowiedzialny za aktywny udział w pozyskiwaniu oraz obsługę klientów Agencji z branży fashion, lifestyle i beauty w obszarze digital.

Zadania

·         Tworzenie i implementacja strategii online, zarówno w obszarze budowania marki, jak i w obszarze performance marketingu

·         Pełna odpowiedzialność za budżet digitalowy, jego alokację i optymalizację

·         Koordynacja bieżącej obsługi serwisów i platform, opracowanie i nadzór nad implementacją strategii  obecności marki w Internecie (m.in. strategie SEO, SEM, paid social, remarketingowe) i content marketingowej dla klientów Agencji

·         Monitoring i analiza rynku, konkurencji i trendów w marketingu w Polsce i na świecie oraz rekomendowanie innowacyjnych rozwiązań

·         Wsparcie w przygotowywaniu prezentacji strategicznych

·         Consulting dla Klientów agencji

·         Ocena efektywności prowadzonych kampanii wraz z rekomendacjami dalszych działań

·         Raportowanie – opracowywanie raportów dla Klientów agencji

Wymagania

·         Kilkuletnie doświadczenie w obszarze performance marketingu, stawiającej na efektywności działań w Internecie optymalnie w agencji interaktywnej

·         Bardzo duża samodzielność w działaniu, proaktywna postawa, umiejętność i gotowość do podejmowania decyzji i przejmowania odpowiedzialności biznesowej za podległy obszar

·         Znajomość różnych kanałów i narzędzi digitalowych (afiliacja, display, SEM, SEO, remarketing, e-mailing, content marketing, paid social)

·         Biegła znajomość analitycznych m.in. Brand24, Sotrender, Google Trends, Google Analytics – umiejętność interpretacji danych oraz przedstawienia ich w raporcie - znajomość poszczególnych modeli rozliczeń,  umiejętność rekomendacji formatów  i oceny efektywności kampanii;

·         znajomość trendów, narzędzi oraz kanałów komunikacji w Social Media (m.in. Snapchat, Instagram, YouTube, Twitter, Facebook) i Internecie

·         Umiejętność oceny przygotowanego contentu do poszczególnych kanałów komunikacji

·         Zorientowanie na myślenie strategiczne

·         Szeroko rozumiana kreatywność

·         Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (minimum B2)

·         Doskonała znajomość Power Point i Excela

·         Mile widziana współpraca z markami z segmentu moda, beauty, lifstyle oraz doświadczenie w pracy przy zintegrowanych projektach

Oferujemy

·         Pracę w innowacyjnej organizacji, prowadzonej przez partnersko funkcjonujący zespół

·         Stabilne zatrudnienie

·         Duża autonomia w działaniu i podejmowaniu decyzji w zakresie digitalu

·         Przyjazną, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi i niekorporacyjną atmosferę pracy

·         Pakiet benefitów dodatkowych, w tym opieka medyczna, kurs business English

·         Pracę w nowoczesnym biurze w samym centrum Warszawy

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana pracą w Aliganza Fashion Agency prześlij swoje CV wraz z listem motywacyjnym do  22 września 2017 r na adres e-mailowy: praca@aliganza.pl

W tytule maila prosimy o umieszczenie hasła: Digital Marketing Coordinator

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy w zakresie niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 133 poz.883".

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-23 Specjalista ds. Sprzedaży Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów