SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Dzień dobry Polsko” ogląda 137 tys. widzów. 5,46 proc. w 4+ i 3,84 proc. w 16-49

Po trzech tygodniach emisji „Dzień dobry Polsko” śledzi średnio 137 tys. widzów. TVP1 w czasie emisji magazynu zajmuje drugie miejsce wśród stacji z tzw. „wielkiej czwórki”, przegrywając z Polsatem.

Dołącz do dyskusji: „Dzień dobry Polsko” ogląda 137 tys. widzów. 5,46 proc. w 4+ i 3,84 proc. w 16-49

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kamcio
Lepiej by było ,żeby szło np. od 11 tak dla odmiany :D
0 0
odpowiedź
User
ani grosza
@ani grosza, albo nie jest tak naiwny jak ty, pluralizm mediów to możliwie szerokie spektrum treści. Komercja tego nie zapewni bo nie wszystkie treści są komercyjne (np. Religia tv była ambitnym pomysłem, ale nie komercyjnym). Niestety obecnie na pluralizm nie ma też szans w mediach publicznych. I tu zgadzam się z tobą, grunt pod to przejęcie przygotowały poprzednie ekipy.
Tak generalnie to patrząc na to co dzieje się w mediach publicznych coraz częściej uważam, że TVP powinna utrzymywać tylko misję - Kultura, Historia, ABC, jakiś kanał sportowy, oraz informacyjno - regionalny, gdzieś po drodze powinno się zmieścić filmy, dokumenty. Wszystko inne, rozrywkę, kabarety, sylwester w, seriale i polityczną naparzankę zapewni komercja.
Inna sprawa to Polskie Radio, ta więcej do ocalenia.

@seba, pewnie z tą koncesja chodzi o to, że nie ma sensu dawać jednej firmie kilku kanałów do nadawania naziemnego, aby w jednym czasie transmitowały ten sam program

Ad rem
Czy tylko ja mam wrażenie, że program DDP jest emitowany ze studia w piwnicy z wekami i kiszoną kapustą a prowadzących ubiera kontener Caritas?

Pluralizm i możliwość wyboru w każdej dziedzinie życia zapewnia tylko i wyłącznie różnorodna komercja. Wszędzie tam, gdzie państwo się czymś zajmuje mamy patologię w której nikt za nic nie odpowiada, oraz mamy zbiór posad na koszt społeczeństwa. Nie ma żadnego argumentu aby władza bawiła się w telewizję na koszt społeczeństwa, poza prymitywną propagandą sukcesu i oczekiwaniem "właściwych" pytań ze strony narzędzi , bo ciężko kogoś kto już nie ma odbicia w lustrze nazwać inaczej. Co do przygotowywania gruntu pod coś - to co robili poprzednicy jest niczym, jednak wszyscy mają jedną wspólną cechę - popełniają fatalny błąd przejmując to propagandowe g.....o zamiast je po prostu zlikwidować - chwasta po prostu należy wyrwać i uschnie . Co do kwestii misji typu kultura czy sport - każda analiza finansowa mówi, że jakby zlecić takie programy komercji i za nie zapłacić, to będzie to i tak ułamek kosztów TVP.
0 0
odpowiedź
User
gość
Na obrazku mamy 10 osób, które za to co robią po zmianie władzy nigdy nie znajdą zatrudnienia już w żadnych mediach . Oczywiście o komercji to mogą zapomnieć już dziś - za jakiś czas należy zapytać - czy warto było ?
0 0
odpowiedź