SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Piotr Kędzierski przechodzi z Rock Radia do newonce.radio

Od października Piotr Kędzierski będzie dyrektorem kreatywnym i gospodarzem porannych audycji w internetowej stacji newonce.radio. Poprzednio przez 10 lat był związany z Rock Radiem i Roxy FM.

Dołącz do dyskusji: Piotr Kędzierski przechodzi z Rock Radia do newonce.radio

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
jupi
Nadmuchany balon od lat. Nic znaczącego nigdy nie zrobił. A za zwiozde sie ma, haha.
odpowiedź
User
DW
Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o tym tworze, do którego przechodzi. A radiofonią się dość interesuję...
odpowiedź
User
kc
Wy chyba jeszcze nie wiecie, że młodego człowieka radio już kompletnie nie interesuje.


Interesuje, tylko dziadki (żeby nie powiedzieć dziady), które rządzą teraz w korporacjach nie mają pojęcia o tym czego potrzebuje młody człowiek.


Sorry, ale nie. Młodzi siedzą w serwisach streamingowych i na YT, nie słuchają radia. Może tylko przez przypadek, kiedy jadą z rodzicami samochodem do szkoły. Nawet najlepszy program tego nie zmieni, nawet gdyby robili go rówieśnicy. Po prostu zmienił się sposób konsumpcji mediów, pogódź się z tym.


Brzmisz jak sfrustrowany dyrektor muzyczny, któremu brakuje intuicji, inspiracji i wiedzy, a oprócz interpretacji badań muzycznych, nie wiele potrafi, bo myśli że więcej nie potrzeba. Twoja diagnoza jest nie trafiona. Tak jak Ty, myśli również prezes jeden z korporacji radiowych. I dzięki takiemu właśnie myśleniu kładzie całe portfolio na łopatki. Internet nie jest przyszłością radia! Przyszłością radia jest społeczność. Oparta na fundamentach programu, a nie socialmediów. Formaty do kosza! Do młodego człowieka trzeba dotrzeć, tworząc przestrzeń dla jego zainteresowań, doświadczeń, planów i marzeń, a nie wciąż gadać o amerykańskich naukowcach, albo strzelać sobie infantylne fotki na radiowym FB. Nie wspominając o muzycznej sieczce, która nie wnosi nic w życie słuchacza. Jeśli jakikolwiek prezes, dyrektor lub ktokolwiek kto ma wpływ na kształt radia, twierdzi, że radio się kończy, to w ten sposób wyłącznie usprawiedliwia swoje przyszłe porażki. Tym samym jest koniem trojańskim polskiej radiofonii. Oddajcie radio słuchaczowi.
odpowiedź