Radio 357 rusza z podcastami, platforma dostępna dla patronów radia
Internetowe Radio 357 uruchomiło zapowiadaną od czasu startu stacji platformę podcastową. Dostępna jest dla patronów, podcasty tworzy 40-osobowy zespół radia. Dostępnych jest już 1000 godzin i 700 audycji, codziennie będzie dodawanych ok. 20 nowych programów.
Dołącz do dyskusji: Radio 357 rusza z podcastami, platforma dostępna dla patronów radia
Przyjmuję Twoje uwagi, chociaż się nie zgadzam, pozwól że się odniosę - po pierwsze ani Wagle, ani Brodka, ani Gaba nic nie prowadzą w 357, przy czym Wagle (w RNŚ) i tak mają większe pojęcie o muzyce niż taki np. Ciechański, którego po prostu nie da się słuchać, albo inaczej ja nie potrafię. Po wtóre - nie rozumiem argumentu z jakąś niby trolownią 357, bo gdzie nie zajrzeć to jest tylko trolownia pr3, Łodej zawsze był ok i jest i teraz - to jest członek starej gwardii, jedną nogą poza pr3 zresztą, poza tym ekonomia - audycje Wyżgi i Sołtysa na poziomie, nawet dłuższe i z pogłębioną analizą, literatura - niedzielna audycja Wojna i Spokój polecam, chociaż tu lepsze jest RNŚ i Nogaś, ale to są radia początkujące, jak można przyrównywać PGR z przepastnym archiwum stworzonym przez tych strasznych byłych redaktorów przez wiele lat, teraz się po prostu to wykorzystuje i przypomina, ok takie prawo państwowego nadawcy, tego nie krytykuję, a audycje muzyczne - Wyszogrodzki, Kula, Baasch, oczywiście Organek, Cichoński, folkowa Daga Dana, czy metalowy Łukasz Dunaj...a jest jeszcze Kaczkowski - jeszcze, póki co, wyższa klasa od córki... więc... chyba wolę 357. Na koniec powiem, że każdy z redaktorów obyciem ogładą, językiem, samym sobą, nawet ci najmłodsi prezentują wyższą Kulturę niż obecni redaktorzy PR3 razem z ich przepastnymi archiwami. Pozdrawiam oczywiście również bez hejtu bo dyskusja jest bardzo cenna i wymiana argumentów, możemy pozostać przy swoich sympatiach i gustach... szanując się prawda ?
Przepraszam że się wtrącam, ale w art. była mowa o rozbudowie R357, a nie konkurs na recenzje z wysłuchanych audycji. Równie dobrze można wyprowadzić esej o wyższości lodów czekoladowych nad bakaliowymi.
1. Szumne zapowiedzi
2. Chybione wykonanie
3. Szukanie winnych
4. Karanie niewinnych
5. Powrót do tego co było tylko z innymi ludźmi
... i tak to wygląda, powoli Trójka wraca do formuły sprzed Wielkiej Rewolucji, tylko materiały do budowy gorsze i ekipa z przypadku, z tej mąki chleba nie będzie, wcześniejsi słuchacze już nie wrócą, nowi nie przyjdą, zwłaszcza, że postanowiono szukać targetu w tej samej grupie docelowej jaka była wcześniej, co groźnie opluto, że radio traci przez to słuchalność itd... zakiwali się biedaczki, a te biedaki teraz próbują robić starą Trójkę nową ekipą... nie ma szans, ale życzę powodzenia w innych rozgłośniach