SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Z radiowej Czwórki zniknęły serwisy informacyjne i kilkanaście audycji. Niektórym dziennikarzom nie przedłużono umów

Adresowana do młodych słuchaczy radiowa Czwórka, której można słuchać tylko w internecie i na odbiornikach DAB+, od Nowego Roku ma znacznie uboższą ramówkę. Zlikwidowano wiele audycji, wydłużono pasma bez prezenterów, a części pracowników nie przedłużono umów. - Skupimy się na dziedzinach, które interesują młodych ludzi, w formie odpowiadającej charakterowi programu - mówi o zmianach rzeczniczka Polskiego Radia.

Dołącz do dyskusji: Z radiowej Czwórki zniknęły serwisy informacyjne i kilkanaście audycji. Niektórym dziennikarzom nie przedłużono umów

96 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Tomek
"No dobra, ale kto z was ostatnio słuchał Czwórki??"

"Słucham od 2018 roku CODZIENNIE. Mam odbiornik DAB+. Kupiłem specjalne dla Czwórki. Potem rozwalili mi PR3, została tylko Czwórka, w międzyczasie zacząłem słuchać także Dwójki. Zostałem potraktowanu
K21012023-01-06 15:3950
...potraktowany chamsko w 2021 roku, jak rozwalono jakość dźwięku w DAB. Było już na szczęście Radio 357. Teraz rozwalają mi PR4."

Ale bełkot, a w dodatku musiałeś wcisnąć o radyjku 357, którego nie ma w eterze.
odpowiedź
User
Yolo
Ktoś pięknie podsumował, jedyną sławą prezeski są plecy. Nic nie osiągnęła jako dziennikarka, za to jako politruk co tydzień kompromituje media publiczne. Tej twarzy długo Polacy nie zapomną.


Polacy akurat mają pamięć rybki akwariowej i kompletnie ich takie rzeczy nie interesują. Ważne, żeby wystarczyło na piwo i kiełbachę w sklepie. Najlepszy dowód mamy ostatnio przy urnach.
odpowiedź
User
miś społeczny
A ja tęsknię za PR4 z końca lat 80-tych: pasmo Rozgłośni Harcerskiej, audycje popularnonaukowe, edukacyjne, dla hobbystów, itp. Dość dobre było też Radio Bis w latach 90-tych. Radio z muzyką rap i techno pod sztandarem mediów publicznych nie przyjmie się - pełno tego w internecie. Młodzi ludzie mają dzisiaj własne kanały dystrybucji tego typu muzyki.
odpowiedź