Specjalista ds. Projektów

Rada Reklamy od ponad 10 lat dba o najwyższe standardy marketingu i reklamy w Polsce. W roku 2015 Rada została wybrana najlepszą organizacją samoregulacyjną Europejskiego Stowarzyszenia Standardów Reklamowych EASA Alliance.

W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego biura w Warszawie poszukujemy:
Specjalisty ds. Projektów.

Zakres obowiązków:
•    planowanie i realizacja projektów realizowanych przez Radę Reklamy
•    współpraca z partnerami zewnętrznymi
•    przygotowywanie raportów dotyczących realizacji zadań

Oczekujemy:

•    dobrej znajomości branży reklamowej
•    umiejętności samodzielnego organizowania pracy
•    dobrej znajomości języka angielskiego
•    otwartości na nowe wyzwania
•    umiejętności pracy pod presją czasu

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w dziedzinie reklamy lub public relations.

Oferujemy:
•    pracę w dynamicznej organizacji
•    wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
•    umowę o pracę

CV prosimy przesyłać na adres: praca@radareklamy.pl