ACCOUNT EXECUTIVE

PROWADZIŁEŚ DZIAŁANIA PR SAMODZIELNIE LUB POD OPIEKĄ MANAGERA? CHCESZ ROZWINĄĆ SWOJE KOMPETENCJE ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI, POZNAĆ TAJNIKI MEDIA RELATIONS I PRACOWAĆ W GRONIE CIEKAWYCH LUDZI?

ZAZA MEDIA CZEKA NA CIEBIE!

Szukamy osoby, która:
•    samodzielnie lub pod opieką managera prowadziła projekty PR
•    realizowała działania PR wg wyznaczonych strategii i harmonogramów
•    jest odpowiedzialna za powierzone jej projekty
•    cechuje się terminowością i dokładnością
•    posiada bliskie kontakty z mediami
•    bardzo dobrze zna programy pakietu MS Office
•    zna język angielski w stopniu komunikatywnym
•    ma półtoraroczne doświadczenie w branży public relations

Mile widziane doświadczenie w pracy przy kampaniach społecznych lub/i w pracy dla klientów z branży healthcare i beauty.

Zakres obowiązków:
•    bezpośrednia współpraca z klientem
•    prowadzenie wybranych projektów
•    współudział w tworzeniu kampanii i strategii komunikacyjnych
•    kontakt z dziennikarzami
•    raportowanie prowadzonych działań

Oferujemy:
•    wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
•    możliwość rozwoju zawodowego
•    pracę w zespole fajnych ludzi ;)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do 13 stycznia na adres e-mail: rekrutacja@zazamedia.pl. W tytule maila prosimy o wpisanie ACCOUNT EXECUTIVE.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do przesyłanych dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów rekrutacyjnych, zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 r., Dz. U. nr 133, poz. 883”.