Product Manager

Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o., Sp. k., największy wydawca magazynów kolorowych w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
•    koordynacja działań wydawniczych
•    bieżąca współpraca z redakcjami
•    realizacja działań marketingowych (telewizja, radio, prasa, Internet, eventy)
•    tworzenie plików budżetowych i kalkulacji biznesowych
•    merytoryczne analizy tytułów
•    bieżąca kontrola kosztów
•    przygotowywanie prezentacji i analiz rynkowych

Od kandydatów oczekujemy:
•    co najmniej dwuletniego doświadczenia w pracy zawodowej (w wydawnictwie, agencji reklamowej, PR, dziale marketingu)
•    doświadczenia w tworzeniu budżetów, kosztorysów
•    zdolności analitycznego myślenia
•    odpowiedzialności, samodzielności, komunikatywności, dobrej organizacji pracy
•    dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
•    znajomości obsługi komputera (pakiet Office)
•    preferowane kierunki studiów: zarządzanie, marketing, socjologia
•    zainteresowanie show-biznesem i znajomość rynku mediów będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•    stabilną pracę w międzynarodowym koncernie mediowym
•    uczestnictwo w ciekawych projektach
•    możliwość rozwoju zawodowego w największym wydawnictwie w Polsce
•    zatrudnienie w oparciu o stałą umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres email: rekrutacja@bauer.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Nadesłanych dokumentów nie odsyłamy.
Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji godnie z Ustawą  z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2014 r. poz. 1182).