Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

Handlowiec do sprzedaży powierzchni reklamowej w prasie budowlanej oraz na portalach

Firma:
Wydawnictwo AVT-Korporacja Sp. z o.o.
Dział budowlany

Region:
Warszawski

Wymagania:
- Znajomość technik sprzedaży i negocjacji
- Znajomość rynku mediów i reklamy prasowej oraz internetowej
- Dobrej znajomości obsługi pakietu Ms Office
- Samodzielności w planowaniu i organizowaniu własnej pracy
- Doskonałej umiejętności prowadzenia negocjacji handlowych
- Dużej samodzielności i efektywności
- Umiejętności pracy pod presją czasu
- Determinacji w dążeniu do celów

Zadania:
- Pozyskiwanie Partnerów i klientów  w zakresie długoterminowej współpracy
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
- Monitorowanie i analiza rynku oraz  działań konkurencji
- Kreowanie i wdrażanie nowych produktów

Oferujemy:
- Pracę w stabilnej firmie, w młodym i zgranym zespole
- Szkolenia handlowe z renomowanymi firmami
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Atrakcyjne wynagrodzenie (system etat i prowizja)
- Przyjazną atmosferę pracy, przy projektach dla największych reklamodawców w Polsce

Kontakt:
ernest.jagodzinski@budujemydom.pl