New Business Manager

World of VR poszukuje new business manager

World of VR, nowy start-up znad Wisły  to grupa pasjonatów technologii, sztuki filmowej, grafiki 3D, którzy chcą aktywnie uczestniczyć w tej rewolucji technologicznej oferując rozwiązania firmom i instytucjom w  zakresie wirtualnej rzeczywistości i doświadczenia perspektywy 360 stopni. Więcej: http://worldofvr.eu/about

Oferujemy:
-    pracę w silnie zmotywowanym i otwartym zespole,
-    nowe doświadczenie i ambitne zadania,
-    możliwość kreowania i realizowania niestandardowych działań promocyjnych,
-    atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem prowizyjnym,
-    perspektywę szybkiego rozwoju zawodowego.

Jeśli tylko:
-    cenisz sobie, gdy wiele zależy od Ciebie,
-    rozumiesz content marketing,
-    miałeś na głowie gogle VR, przemierzałeś wirtualną rzeczywistość i oglądałeś wideo 360 stopni,
-    posiadasz co najmniej  trzyletnie doświadczenia w sprzedaży projektów specjalnych, tworzonych pod konkretnych klientów,
-    cenisz sobie relacje B2B, szybko je nawiązujesz i umiejętnie je rozwijasz,
-    potrafisz cierpliwie słuchać i wyjść potrzebom naprzeciw,
-    i w końcu, że jak drzwi przed Tobą zamkną, to oknem wejdziesz.

Zadania, jakie czekają na Ciebie:
-    współtworzenie oferty i sprzedaż projektów niestandardowych dedykowanym klientom,
-    pozyskiwanie nowych klientów,
-    efektywne zarządzanie portfelem klientów,
-    negocjacje warunków z partnerami i nadzór nad ich realizacją,
-    analiza rynku, konkurencji, trendów,
-    współtworzenie i realizowanie strategii marketingowej i komunikacyjnej World of VR.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysłać na adres hello@worldofvr.eu, w tytule maila należy wpisać NBM.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”