REDAKTOR / WYDAWCA

STANOWISKO REDAKTOR / WYDAWCA

Miejsce:
Warszawa
(praca zdalna własnego mieszkania w Warszawie)

Zakres obowiązków:
• wydawca / redaktor prowadzący
• tworzenie merytorycznej zawartości Wirtualnemedia.pl
• zlecanie i redakcja tekstów

Wymagamy:
• bardzo dobrej znajomości języka polskiego
• umiejętności sprawnego pisania i redagowania tekstów
• umiejętności wyszukiwania informacji
• dobrej organizacji pracy, samodzielności i umiejętności pracy w grupie
• minimum dwuletniego doświadczenia na stanowisku redaktora
• znajomość serwisów Twitter i Facebook
• terminowość, dociekliwość i rzetelność

Oferujemy:
• pracę w kreatywnym, ambitnym zespole
• możliwość rozwoju
• atrakcyjne wynagrodzenie

CV należy przesyłać na adres: praca@wirtualnemedia.pl

W temacie maila wpisz: REDAKTOR.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych”.