Dziennikarz - specjalizacja technologie / motoryzacja

Wirtualnemedia.pl - portal dla profesjonalistów z branży medialnej, reklamowej, internetowej, telekomunikacyjnej i public relations poszukuje osób na stanowisko:

Dziennikarz

Jeśli chcesz pracować jako dziennikarz internetowy, interesujesz się mediami zapraszamy do współpracy.

Zadania:

- Wyszukiwanie, redagowanie i publikowanie tekstów o tematyce - technologie, motoryzacja
- Przeprowadzanie wywiadów ze specjalistami z branży
- Monitoring mediów

Oferujemy:

- pracę na samodzielnym stanowisku z profesjonalistami
- stałe zatrudnienie

Wymagania:

- kreatywność
- znajomość serwisów Twitter i Facebook
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- terminowość
- doświadczenie

CV, krótki list motywacyjny oraz próbki trzech tekstów związanych z profilem serwisu wirtualnemedia.pl prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@wirtualnemedia.pl

W mailu prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2002 nr 101. poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.