Junior PR Specialist/ PR Specialist

Westwing Home & Living
województwo mazowiecku, Warszawa

Wymagania:
•    Biegła znajomość języka słowackiego w mowie i w piśmie (preferowany native speaker)
•    Bardzo dobra znajomość języka polskiego w mowie i w piśmie, znajomość j. czeskiego będzie dodatkowym atutem
•    Dobra znajomość języka angielskiego
•    Umiejętność tworzenia tekstów, lekkie pióro
•    Doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z języka polskiego na słowacki
•    Znajomość rynku mediów na Słowacji i zasad ich funkcjonowania
•    Dobra znajomość pakietu MS Office: Word, Excel, PowerPoint
•    Komunikatywność
•    Sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
•    Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja pracy

Zadania:
•    Prowadzenie kompleksowych działań public relations skierowanych na rynek słowacki
•    Tworzenie i redagowanie tekstów
•    Tłumaczenie tekstów z języka polskiego na słowacki
•    Relacje z mediami
•    Planowanie i wdrażanie działań content marketingowych
•    Poszukiwanie niestandardowych możliwości budowania wizerunku i ich realizacja
•    Nawiązywanie oraz koordynowanie współpracy z partnerami zewnętrznymi oraz negocjowanie warunków współpracy
•    Monitoring mediów, przygotowywanie raportów i analiz

Oferujemy:
•    Umowę o pracę na czas nieokreślony (po zakończeniu 3-miesięcznego okresu próbnego)
•    Konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny
•    Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Kontakt: hr@westwing.pl