Communications Planner

Dla naszych domów mediowych Vizeum i Carat szukamy doświadczonych, ambitnych specjalistów. Naszym klientom dostarczamy usługi najwyższej jakości – dlatego oprócz specjalistycznej wiedzy na temat strategii i planowania mediów musisz być mistrzem obsługi klienta.

Jako Communications Planner będziesz:
•    strategicznie współpracować z Klientami: budować i utrzymywać długotrwałe relacje, dążyć do rozwoju współpracy z klientem, dostarczać oczekiwane efekty, a nawet więcej!
•    współpracować z partnerami mediowymi, negocjować najlepsze oferty dla naszych Klientów
•    planować i przygotowywać analizy  wszystkich mediów
•    dzielić się wiedzą – w ramach stanowiska będziesz brać aktywny udział w programach rozwoju kompetencji całego zespołu, szkoląc innych i siebie

Żeby móc skutecznie realizować te zadania, powinieneś wykazać się:
•    2-letnim doświadczeniem w pracy w domu mediowym
•    doskonałą umiejętnością budowania ścisłych relacji z klientami i ich samodzielną obsługą
•    wiedzą na temat planowania wszystkich mediów – mile widziane, jeśli specjalizujesz się w tv lub onlinie
•    dużymi zdolnościami analitycznymi i związaną z nimi obsługą Excela na poziomie zaawansowanym
•    doświadczeniem w pracy nad przygotowaniem strategii
•    biegłą obsługą narzędzi planowania i zakupu mediów (Millward Brown TGI, Nielsen, Kantar Media, ZKDP, Ad Report, Megapanel, Gemius Direct)
•    znajomością języka angielskiego na bardzo dobrym poziomie (w mowie i piśmie)

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy Ci:
•    pracę w multidyscyplinarnych zespołach dla międzynarodowych klientów
•    realne możliwości rozwoju (wewnętrzne i zewnętrzne programy szkoleniowe)
•    możliwość rozwoju kompetencji w zakresie planowania mediów digitalowych a także ścisłej współpracy i wymiany wiedzy ze specjalistami z zakresu e-commerce, RTB oraz jednym z najlepszych w Polsce zespołów social formance
•    możliwość udziału i prowadzenia projektów z pogranicza strategii, technologii, kreacji i data science
•    przyjazne środowisko pracy w biurze przy Czerskiej 12 w Warszawie (kantyna z dopłatą do posiłków, przestrzeń chill out, kids play – miejsce dla dzieci pracowników, gdzie rodzice będą mogli zostawić dziecko na kilka godzin pod opieką wykwalifikowanej niani)

Zapraszamy do aplikowania klikając w link.