Specjalista ds. Sprzedaży

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą
w Zespole ds. Sponsoringu Biura Reklamy TVP S.A. jako

Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:
•    pozyskiwanie sponsorów audycji telewizyjnych - sprzedaż billboardów sponsorskich oraz projektów specjalnych (m.in. lokowanie produktu)
•    pozyskiwanie nowych klientów, budowanie relacji z klientami bezpośrednimi i domami mediowymi
•    przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych z wykorzystaniem wiedzy o rynku,
•    negocjowanie warunków sprzedaży i zawieranie umów sponsorskich oraz umów na lokowanie produktu
•    bieżąca obsługa klienta i nadzór nad przebiegiem zawartych umów (przygotowanie i rejestrowanie zawartych umów w komputerowym systemie, buking, nadzór nad przebiegiem realizacji)
•    realizacja założonych celów finansowych
•    samodzielnie i aktywne szukanie i proponowanie rozwiązań w zakresie projektów i sprzedaży

Wymagania:
•    doświadczenie w sprzedaży w mediach (najlepiej telewizja lub dom mediowy)
•    umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i prezentacji
•    zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
•    znajomość rynku mediów
•    umiejętność pracy pod presją czasu i nastawienie na realizację celów
•    umiejętność pracy w zespole
•    wykształcenie wyższe
•    dobra znajomość języka angielskiego
•    dobra znajomość MS Office (Power Point, Excel, Word)
•    prawo jazdy kat. B – będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
•    możliwość rozwoju zawodowego
•    możliwość zdobycia doświadczenia w sprzedaży na rynku mediów
•    stałą podstawę oraz prowizję
•    pakiet medyczny

Oferty (życiorys oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać w terminie
do 8 września 2017 r. na adres: rekrutacja@tvp.pl.

W tytule e-maila prosimy podać kod referencyjny „Sponsoring BR/E”

Prosimy o zmieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych:  „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A.  z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.