Redaktor / wydawca

Firma: Time4 sp. z o.o.
Działamy w branży custom publishing od ponad dekady. Pracujemy kompleksowo – od planu wydania po gotowe wydawnictwo. Wierzymy, że papier i druk będą nam towarzyszyć jeszcze przez długie lata, ale równocześnie podążamy za nowymi trendami, oferując najbardziej zaawansowane na rynku publikacje m.in. w formacie interaktywnych plików PDF, wydań na tablety oraz minisite’ów WWW.

Region: województwo śląskie
Stanowisko: redaktor/wydawca

Zadania:
•    realizacja korporacyjnych projektów wydawniczych – drukowanych oraz elektronicznych (praca na miejscu w biurze – Tychy).

Wymagania:
•    łatwość pisania i redagowania, otwarty i kreatywny umysł,
•    wysoka kultura osobista,
•    umiejętność pracy pod presją czasu,
•    mile widziana znajomość tematyki motoryzacyjnej, języka angielskiego lub niemieckiego oraz zagadnień związanych z komunikacją w social mediach.

Oferujemy:
•    rozwojowe miejsce pracy w młodym, kreatywnym zespole,
•    stabilne zatrudnienie,
•    atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Kontakt: praca@time4.pl