AFFILIATE MANAGER

Tarsago Polska Sp. z o. o.
poszukuje osoby na stanowisko:

Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
•    Aktywne pozyskiwanie nowych wydawców i budowanie długofalowych relacji z obecnymi partnerami
•    Współpraca z działem sprzedaży oraz zespołem realizacyjnym
•    Tworzenie mediaplanów i obsługa kampanii
•    Optymalizacja i kontrola bieżących programów
•    Przygotowywanie raportów sprzedażowych oraz rozliczeń
•    Samodzielna realizacja projektów/zadań zleconych przez przełożonego

WYMAGANIA
•    Minimum roczne doświadczenie w agencji typu Performance Marketing, domu mediowym lub agencji reklamowej zajmującej się działaniami marketingowymi w Internecie
•    Znajomość rynku wydawców internetowych w Polsce
•    Zainteresowanie szeroko pojętym e-marketingiem (w tym głównie email marketing)
•    Umiejętności negocjacyjne i analityczne
•    Otwartość na nowe wyzwania i silne zorientowanie na wyniki
•    Pozytywne nastawienie i umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
•    Dobra znajomość środowiska MS Office
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu min. dobrym
•    Wysoka kultura osobista, umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych oraz inicjatywa w działaniu

OFERUJEMY
•    Prywatną opiekę medyczną
•    Przyjazne środowisko pracy,
•    Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
•    Pracę w zespole profesjonalistów i ludzi z pasją

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
na adres: rekrutacja@tarsago.com

 Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.”