Regional Account

Ströer Media Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Firma zajmująca czołową pozycję w sektorze reklamy zewnętrznej na polskim rynku,
poszukuje ambitnych kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Trójmiasto, Bydgoszcz, Toruń
Osoba z Trójmiasta

Opis stanowiska:
-    Poszukiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z już istniejącymi
-    Sprzedaż usług reklamy zewnętrznej w wyznaczonym regionie
-    Negocjowanie kontraktów i nadzorowanie ich realizacji
-    Odpowiedzialność za raportowanie
-    Tworzenie i uaktualnianie baz danych (CRM)
-    Stała analiza sytuacji rynkowej

Wymagania:
-    Doświadczenie w pracy z klientem bezpośrednim
-    Preferowane osoby z doświadczeniem w realizacji całościowego procesu sprzedaży (nawiązanie kontaktu z klientem, przygotowanie oferty, udział w spotkaniu z osobami decyzyjnymi po stronie Klienta)
-    Znajomość technik sprzedaży
-    Umiejętność i doświadczenie w prowadzeniu prezentacji
-    Umiejętność budowania relacji
-    Umiejętność pracy w zespole
-    Orientacja na cel
-    Systematyczność
-    Dobra znajomość Microsoft Office
-    Wykształcenie min. średnie
-    Sumienność oraz umiejętność pracy w zespole
-    Prawo jazdy kat. B
-    Doświadczenie mediowe mile widziane

Oferujemy:
-    pracę w firmie o ustalonej renomie
-    możliwość rozwoju zawodowego
-    pakiet szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@stroeer.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stroer Media dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania."