Specjalista ds. Sprzedaży w Branży Internetowej

Smartlink.pl to dynamicznie rozwijający się startup, działający  w obszarze marketingu internetowego, mody i produktów konsumpcyjnych. Współpracujemy  z największymi polskimi wydawcami internetowymi jak Agora, ZPR, Ediupresse etc oraz z renomowanymi wydawcami zagranicznymi.  Wdrażamy innowacyjne i unikalne produkty reklamowe stworzone zgodnie z najnowszymi światowymi trendami native advertising. Naszym udziałowcem jest m.inn.  włoski fundusz inwestycyjny Meta Zernike

Poszukujemy:

New Business Manager

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Oczekiwania wobec kandydatów:
-conajmniej  dwuletnie doświadczenie pracy w agencji interaktywej lub domu mediowym
Rozbudowane kontakty w domach mediowych i agencjach interaktywnych
Dobra znajomość branży mediowej
Umiejętność przygotowywania ofert oraz prowadzenia prezentacji
Umiejętność analizy potrzeb Klienta
Poczucie humoru, komunikatywność, samodzielność, kreatywność, otwartość,
Umiejętność pracy w zespole
Dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel, Powerpoint)
Dobra znajomośc języka angielskiego

Zadania:
•    Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
•    Przygotowywanie ofert w zakresie działań reklamowych w środowisku on-line
•    Prowadzenie prezentacji i negocjacji handlowych.
•    Rozwijanie współpracy i budowanie długotrwałych relacji z Klientami.
•    Realizacja planów sprzedaży
•    Obsługa posprzedażowa klienta

Poszukujemy osoby pozytywnej, optymistycznej, przyjaźnie nastawionej do świata i ludzi z poczuciem humoru.

Oferujemy:
•    Pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole
•    Szkolenia z zakresu rynku reklamowego i technik sprzedaży
•    Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego

Kontakt:
CV prosze wysyłać
contact@fashion3d.eu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r..o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)