Digital Media Technician

SDI Media jest największą firmą na świecie oferującą kompleksowe rozwiązania z zakresu dubbingu oraz subtitlingu dla przemysłu telewizyjnego i rozrywkowego. Posiadamy biura w 32 krajach i pracujemy w ponad
50 językach. W związku z rozwojem firmy poszukujemy współ-pracowników do działu Global Media Services w Warszawie, na stanowisko:

Media Services Department
 (miejsce pracy: Warszawa, Mokotów)

Zadania:
•    Edycja i konwertowanie materiałów Audio-Video
•    Tworzenie finalnych plików dla klienta na podstawie podanej specyfikacji technicznej
•    Techniczna weryfikacja plików
•    Tworzenie poglądowych plików AV na podstawie materiałów źródłowych

Wymagania:
•    Dobra znajomość oprogramowania NLE (oprogramowanie do liniowej edycji video)
•    Znajomość formatów AV i standardów telewizyjnych
•    Dobra znajomość j. angielskiego
•    Znajomość środowiska operacyjnego Mac OS oraz Windows
•    Dbałość o szczegóły
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Komunikatywność i zdolność pracy w zespole
•    Dobre zarządzanie czasem i umiejętności organizacyjne

Mile widziane:
•    Znajomość oprogramowania Adobe After Effects
•    Doświadczenie w pracy w post-produkcji
•    Praktyczna znajomość systemu WFS Rhozet
•    Wykształcenie techniczne
•    Doświadczenie w pracy w zespole;
•    Dyspozycyjność w godzinach wieczornych i w weekendy;

Oferujemy:
•    Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w wiodącej firmie lokalizacyjnej
•    Pracę przy ciekawych projektach
•    Przyjazne środowisko pracy
•    Elastyczne godziny pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez link:

W CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 nr 101, poz. 926).