ACCOUNT MANAGER

Saatchi & Saatchi IS to zintegrowana agencja reklamowa, łącząca kompetencje full service oraz digital i top new media shop, ze szczególnym wykorzystaniem kanału eCommerce (Global eCommerce Centre of Excellence w sieci Saatchi & Saatchi Worldwide). Jedna z największych agencji kreatywnych w Polsce, nagradzana w kraju i poza granicami.
Agencja Reklamowa Roku 2017 (KTR 2017), zdobywca Bronze Lion w Cannes Lions 2016, TOP 3 najbardziej efektywnych Agencji w Polsce (według Effie 2016), Top 2 najbardziej innowacyjnych Agencji w Polsce (Innovation AD 2016), Sukces Roku 2016 (według Magazynu Press), Towar Eksportowy Roku 2016 (według Magazynu MMP).

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:
•    Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku zdobywane w agencji interaktywnej lub reklamowej
•    Znajomość świata digital marketingu, strategii komunikacji interaktywnej oraz najnowszych trendów
•    Umiejętność planowania i koordynacji kampanii digitalowych
•    Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu i budowania długotrwałej relacji z Klientem
•    Doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny – współpraca z Klientami zagranicznymi)
•    Zacięcie newbusinessowe
•    Umiejętność tworzenia i wygłaszania prezentacji (również po angielsku)
•    Sumienność, dokładność, zaangażowanie w projekty, motywacja do samodoskonalenia i samorozwoju
•    Umiejętności kierowania zespołem i poczucie odpowiedzialności za niego
•    Doskonała organizacja czasu i pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

•    Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z Klientami
•    Realizacja zintegrowanych projektów komunikacyjnych na skalę lokalną/globalną
•    Tworzenie kosztorysów, harmonogramów, podsumowań projektów
•    Dbanie o jakość i terminowość projektów realizowanych przez podległy zespół
•    Kontrola kosztów zewnętrznych i wewnętrznych projektu
•    Ścisła i ciągła współpraca z innymi działami agencji

OFERUJEMY:
•    Możliwość realizowania unikatowych projektów dla największych Klientów na rynku regionalnym i globalnym
•    Międzynarodowe wyzwania
•    Perspektywy rozwoju zawodowego w renomowanej i nieustannie rozwijającej się Agencji
•    Współpracę opartą na bezpośrednim feedbacku, pozwalającym Ci rozwijać się harmonijnie, pokonywać napotkane trudności i zawsze być na bieżąco z postawionymi przed Tobą celami
•    Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie
•    Atmosferę, w której możesz pozostać sobą i rozwinąć skrzydła
•    90 minut tygodniowo na naukę na naszej wewnętrznej platformie e-learningowej
•    Firmowe narzędzie do kierowania rozwojem własnej ścieżki kariery
•    Krótszy dzień pracy w piątki ;)

lub wyślij CV na adres recruitment@interactive-solutions.pl