Business Development Manager

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
•    Sprzedaż produktów i usług z obszaru reklamy spersonalizowanej
•    Pozyskiwanie nowych Klientów
•    Aktywna komunikacja i budowanie trwałych relacji z Klientami
•    Przygotowywanie ofert, prezentacji i raportów dla Klientów
•    Realizacja celów sprzedażowych

Nasze wymagania:
•    Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży produktów i usług reklamy online
•    Wykształcenie wyższe
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Zorientowanie na wynik
•    Umiejętność rozumienia i precyzowania potrzeb biznesowych Klienta
•    Mile widziane: doświadczenie w sprzedaży rozwiązań reklamowych w technologii RTB (B2B)

W zamian oferujemy:
•    Pracę w firmie wiodącej w swojej branży
•    Możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej
•    Uczestnictwo w unikalnym na rynku międzynarodowym projekcie
•    Przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami w zorganizowanym zespole profesjonalistów

Kontakt:

anna.zalewska@rtbhouse.com