Senior Sales Manager

Kluczowe obowiązki:
- sprzedaż powierzchni reklamowej na serwisach z portfolio sieci domom mediowym - przygotowywanie i wysyłka ofert,
- planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych
- realizowanie założonych planów finansowych.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- umiejętność samodzielnego, logicznego i analitycznego myślenia
- umiejętność planowania mediów
- umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientami
- bardzo dobra organizacja czasu pracy
- dobra znajomość programów pakietu Office w szczególności xls i pptx
- znajomość języka angielskiego
- zaangażowanie, dokładność i inicjatywa,
- samodzielność
- skuteczność
- pozytywne nastawienie do życia …

Oferujemy:
- ciekawą i pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość realizacji własnych pomysłów
- perspektywę rozwoju i awansu
- możliwość szkolenia i podwyższania swoich kompetencji
- dużą elastyczność pracy
- ubezpieczenie Medicover
- świeże owoce 2 razy w tygodniu i dobrą kawę
- miłą atmosferę pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania CV na adres:
hr@royalad.pl

wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych o poniższej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Royal Ad Sp. z. o. o., ul. Puławska 465, 02-844 Warszawa, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości - dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.