Dziennikarz redakcji informacji – serwisant

Firma: Radio Polska Live!

Praca w niepełnym wymiarze godzin

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
•    Redagowanie serwisów informacyjnych
•    Prezentacja serwisów na antenie

Wymagania:
•    Doświadczenie na podobnym stanowisku
•    Dobra dykcja, miły głos
•    Znajomość zasad gramatyki języka polskiego
•    Obsługa komputera, pakiet MS Office
•    Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
•    Punktualność, umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:
•    Pracę w istniejącej od ponad 10 lat rozgłośni radiowej
•    Pracę w młodym, dynamicznym zespole
•    Miłą atmosferę
Do CV prosimy o załączenie nagrania „demo” w formacie mp3

W CV proszę umieścić klauzulę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

CV wraz ze zdjęciem (nie wymagamy listu motywacyjnego) proszę kierować na adres: rekrutacja@polskalive.pl

W tytule aplikacji proszę podać: Serwisant
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.