Specjalista /Specjalistka ds. skarg i administracji

Rada Reklamy jest organizacją od ponad 10 lat dbającą o najwyższe standardy marketingu i reklamy w Polsce. W roku 2015 Rada Reklamy została wybrana najlepszą organizacją samoregulacyjną Europejskiego Stowarzyszenia Standardów Reklamowych EASA Alliance. W związku z dynamicznym rozwojem, do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista/Specjalistka ds. skarg i administracji

Zakres obowiązków:
•    Przyjmowanie skarg wpływających do Rady Reklamy oraz nadzór nad procesem ich rozpatrywania
•    Obsługa kancelaryjna biura Rady Reklamy – prowadzenie korespondencji, przygotowywanie i aktualizowanie baz danych, protokołowanie spotkań
•    Sprawy administracyjne

Oczekujemy:
•    znajomości branży reklamowej
•    umiejętności samodzielnego organizowania pracy
•    znajomości języka angielskiego
•    otwartości na nowe wyzwania
•    umiejętności pracy pod presją czasu
Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w organizacjach pozarządowych.

Oferujemy:
•    pracę w dynamicznej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
•    umowę o pracę
•    wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

CV prosimy przesyłać na adres: praca@radareklamy.pl do dnia 15 lipca 2017 roku