Senior Account Manager

Polymus Sp. z o.o. to agencja zintegrowanej komunikacji marketingowej, która działa na rynku od 1996 r. Należymy do Grupy Kapitałowej Arteria. Zaczynaliśmy od wprowadzenia na rynek marki Heyah i obsługi największych eventów dla marki Era. Tworzymy i realizujemy kompleksowe kampanie marketingowe 360o. Wprowadzamy na rynek nowe marki, opracowujemy strategie marketingowe i idee kreatywne, budujemy wizerunek, wzmacniamy relacje partnerskie B2B, i wpływamy na wymierny wzrost sprzedaży.

Pracujemy m.in. dla: Hewlett-Packard, T-Mobile, Coty Polska, Hempel, JZO.
Dziś poszukujemy kompetentnej osoby na stanowisko Senior Account Manager.
Miejsce pracy: Warszawa

WYMAGANIA:
•    5-letnie doświadczenie w dziale obsługi klienta agencji reklamowej
•    umiejętność planowania i koordynacji zintegrowanych kampanii marketingowych
•    umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
•    umiejętność opracowywania i prezentowania projektów new businessowych oraz nadzorowania produkcji z zakresu atl, btl, digital
•    umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
•    łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu trwałych relacji z klientami
•    biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•    chęć rozwoju, doskonała organizacja i umiejętność pracy pod presją czasu
•    samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista i poczucie humoru

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    obsługa klientów agencji
•    doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań, planowanie i koordynacja projektów
•    przygotowywanie i prezentacja ofert agencji
•    dbałość o wysoką jakość realizacji i kontrola kosztów projektów
•    współpraca z podwykonawcami i poszczególnymi działami agencji
•    przygotowywanie zestawień podsumowujących zrealizowane projekty

OFERUJEMY:
•    pracę w agencji o ustabilizowanej pozycji rynkowej, w przyjaznej atmosferze, dzięki której rozwiniesz skrzydła
•    atrakcyjne wynagrodzenie wynikające z zaangażowania i doświadczenia
•    niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:
michal.wasilewski@polymus.pl

Do aplikacji prosimy dołączyć formułę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polymus Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.