PR MANAGER/ Specjalista (dział mody)

Platinium Cast Agencja PR

Warszawa

Opis stanowiska:

- dbanie o wizerunek oraz publikacje w prasie i online klientów agencji
- media relations – stały i bezpośredni kontakt z dziennikarzami, stylistami i blogerami
- przygotowanie i dystrybucja materiałów prasowych, przesyłek kreatywnych
- przygotowanie i koordynowanie konferencji prasowych oraz wszelkich innych spotkań prasowych
- opracowywanie zestawień i raportów

Wymagania:

- bardzo dobre wyczucie języka polskiego oraz umiejętność tworzenia i redagowania tekstów, lekkość i kreatywność w pisaniu
- zainteresowanie modą i znajomość branży fashion, lifestyle
- zaangażowanie i chęć nauki, wielozadaniowość
- komunikatywność, inicjatywa, otwartość, kreatywne myślenie i pomysły
- bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość rynku mediów modowych w PL.

Oferujemy:
stabilną pracę w przyjaznej atmosferze oraz atrakcyjne wynagrodzenie