SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Opis stanowiska:

- Przygotowanie strategii dla poszczególnych klientów/marek bądź wdrażanie strategii klienta

- Koordynowanie prowadzenia profili brandowych oraz kampanii reklamowych w mediach społecznościowych

- Udział w tworzeniu treści na profile w social media (Facebook, Instragram, Snapchat, Twitter)

- Angażowanie społeczności wokół profili w social media poprzez kreowanie i planowanie akcji, konkursów, aplikacji w social media

- Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz analizowanie efektywności prowadzonej komunikacji

- Nawiązywanie i prowadzenie współpracy z blogerami/influencerami

Wymagania:

minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w social mediach

znajomość narzędzi reklamowych Facebooka

lekkie pióro i zdolności copywriterskie

samodzielność i odpowiedzialność

proaktywność i inicjatywa w działaniu

umiejętność pracy w zespole

znajomość pakietu MS Office

znajomość języka angielskiego

Co oferujemy?

- stałą pracę ze znanymi markami w biurze w Warszawie

- możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i efektywności pracy (od 4000 pln)

- Prywatną opiekę medyczną

- Pracę w sympatycznym, zawsze gotowym do działania i pomocy zespole

Kontakt: cv@ogate.pl