Account Manager

MIEJSCE:
•    Warszawa

OFERUJEMY:
•    Wysoką kulturę pracy w przyjaznym i współpracującym zespole
•    Moc ciekawych wyzwań i różnorodność projektów
•    Bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań z obszaru komunikacji marketingowej
•    Szeroki pakiet szkoleń z obszaru marketingu i reklamy
•    Rozwój zawodowy na rynku mediów i reklamy
•    A po pracy … niczym niezakłócony czas wolny na realizowanie własnych pasji

OCZEKUJEMY:
•    Min. 4-letniego doświadczenia w branży reklamowej (agencja kreatywna, agencja reklamowa)
•    Umiejętności utrzymywania długotrwałych relacji z Klientem
•    Efektywnej współpracy i doświadczenia w prowadzeniu projektów z teamem kreatywno – strategicznym
•    Umiejętności efektywnego briefowania kreacji i prowadzenia projektów dla dużych marek
•    Praktyki i terminowości w prowadzeniu różnych projektów min. produkcji, eventów, kampanii reklamowych
•    Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
•    Otwartości na nowe wyzwania i stałe podnoszenie swoich kompetencji

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    Opieka nad klientami agencji: analiza potrzeb i proponowanie odpowiednich rozwiązań
•    Przygotowywanie oraz prezentacja ofert i kosztorysów
•    Kompleksowa obsługa realizowanych projektów – od współpracy z działem kreacji, po realizacje i raportowanie wyników kampanii
•    Nadzór nad realizacją projektów reklamowych i marketingowych
•    Zapewnianie wysokiego poziomu obsługi Klienta