Art Director

Art  Director
Nr ref. ADN/03
Miejsce pracy: Poznań

Zadania:
•        tworzenie kluczowych dla agencji projektów graficznych i materiałów
        reklamowych,
•        odpowiedzialność za opracowanie projektu od fazy koncepcji do realizacji,
•        dbanie o zgodność projektu z wymaganiami briefu,
•        samodzielne poszukiwanie dodatkowych inspiracji pomagających
        w rozwiązaniu zadania kreatywnego,
•        doświadczenie w projektowaniu opakowań oraz materiałów POSM będzie
        dodatkowym atutem.

Wymagania:
•        kreatywność,
•        bardzo dobra znajomość i wiedza na temat korzystania z kanałów komunikacji ze szczególnym uwzględnieniem nowych środków przekazu,
•        umiejętność rysowania (storyboard'ów, ilustracji) będzie dodatkowym atutem,
•        znajomości najnowszych trendów z zakresu projektowania,
•        szybkość i sprawność w działaniu,
•        umiejętność pracy pod presją czasu,
•        udokumentowane min. 3-letnie doświadczenie na podobnym
        stanowisku (ciekawe portfolio),
•        biegła obsługa programów graficznych (pakiet Adobe CC),
•        znajomość DTP oraz technik druku.

Oferujemy:
•        pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
•        możliwość budowy komunikacji marketingowej silnych marek,
•        pracę w młodym, przyjaznym i kreatywnym zespole,
•        atrakcyjne warunki i możliwości rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i portfolio