Specjalista ds. Sprzedaży

Innowacyjny produkt medialny portali pikio.pl i nazdrowie.pl
zatrudni do nowotworzonej agencji sprzedaży specjalnych pakietów natywnych :

Specjalistę ds. Sprzedaży
i
Młodszych Asystentów ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa (lub praca zdalna z UE i USA)

Główne zadania:
• sprzedaż specjalnych pakietów natywnych SPN-1, SPN-2 i SPN-3 stworzonych przez portale pikio.pl i nazdrowie.pl
Gwarantujemy: szkolenie  w przyszłościowej specjalności, czas na testową  sprzedaż innowacyjnego produktu  medialnego.

Wymagania:
-    udowodnione sukcesy w sprzedaży ( dotyczy wszystkich stanowisk)
-    doświadczenie w sprzedaży contentu, reklamy kontekstowej  lub zdobywaniu  nowych budżetów z rynku zdrowia, szczególnie internetowych ( stanowisko specjalisty)
-    komunikatywność i inteligencja, umiejętność szybkiego uczenia się o nowych mediach i o zdrowiu
-    nastawienie na realizacje miesięcznych celów sprzedaży
-    łatwość w nawiązywaniu kontaktów,  wysoka kultura osobista

Oferujemy:
Możliwość uzyskania przyszłościowej specjalizacji  i szybkiego awansu na samodzielne stanowisko w agencji sprzedaży specjalnych pakietów natywnych. Motywujące wynagrodzenie.

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o  przesłanie cv i listu motywacyjnego
pawel.krus@ mediatv.com.pl
Referencje mile widziane. Proszę nie telefonować.