Specjalista ds. Sprzedaży Reklam – Doradca Klienta

Wydawca magazynów „Świat Lekarza” i „Manager Apteki” oraz portali  nazdrowie.pl  i medycynawpolsce.pl, firma Media TV Plus zatrudni:

Miejsce pracy:
Warszawa

Główne zadania:
• sprzedaż reklam i contentu (prasa specjalistyczna dla lekarzy i farmaceutów)
• sprzedaż kampanii PR opartych na treściach oraz debat i konferencji na portale medycynawpolsce.pl i nazdrowie.pl

Wymagania:
-  kreatywność, nastawienie na realizacje miesięcznych celów sprzedaży
-  rok doświadczenia handlowego na rynku zdrowia lub staż w biurze reklamy prasowej lub internetowej
-  wykształcenie wyższe, talent sprzedażowy
-  umiejętność budowania trwałych relacji z Klientem, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,  wysoka kultura osobista

Oferujemy:
pracę od zaraz, możliwość uzyskania atrakcyjnej specjalizacji i szybkiego awansu na samodzielne stanowisko

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy o  przesłanie cv i listu motywacyjnego
pawel.krus@ mediatv.com.pl

Referencje mile widziane. Proszę nie telefonować.