Tele Sales Executive (ONLINE + PRINT)

Media Impact Polska to spółka powstała z połączenia biur reklamy Grupy Onet.pl, Zumi i Ringier Axel Springer Polska. Zajmuje się obsługą reklamową zarówno online, jak i offline. Jako zespół specjalistów, kreujemy trendy w dziedzinie reklamy i komunikacji z konsumentem. Praca z nami to zarówno szansa na realizację swoich celów zawodowych, jak i pasji.

Lokalizacja: Kraków

Zakres obowiązków:
•    Telefoniczna sprzedaż rozwiązań reklamowych prasa/online
•    Realizacja założonych planów sprzedażowych
•    Nawiązywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientem
•    Dbałość o utrzymanie odpowiedniej wyznaczonej liczby klientów
•    Ciągłe podnoszenie wiedzy z zakresu reklamy

Wymagania:
•    Podstawowa wiedza z zakresu sprzedaży reklamy prasowej/online
•    Wysoka orientacja na cel
•    Udokumentowane sukcesy w sprzedaży reklamy prasowej/online
•    Znajomość tytułów z portfolio naszej firmy
•    Dodatkowo: doświadczenie na stanowiskach sprzedażowych związanych z telefoniczną obługą klienta

Oferujemy:
•    Umowa o prace od pierwszego dnia
•    Profesjonalne szkolenia wstępne
•    Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, MultiSport)
•    Atrakcyjny system wynagrodzeń