Digital Communication Junior Planner Buyer

Agencja mediowa MEC
obecnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:
•    Planowanie i zakup kampanii na powierzonym kliencie,
•    Nadzór nad terminowym i prawidłowym dostarczaniem materiałów do kampanii, ich obiegiem oraz archiwizacją,
•    Aktywne uczestnictwo w spotkaniach z mediami/wydawcami/partnerami biznesowymi,
•    Kontrola kosztów kampanii, monitorowanie realizacji założonych wskaźników oraz optymalizowanie wyników realizowanych kampanii,
•    Postanalizy kampanii oraz prezentowanie wyników i wniosków,
•    Śledzenie trendów rynkowych, prowadzenie analiz rynku i konkurencji, stałe poszerzanie wiedzy o rynku mediów.

Wymagania:
•    Minimum roczne doświadczenie w pracy w agencji mediowej,
•    Znajomość rynku mediów w obszarze online,
•    Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie,
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excela,
•    Umiejętność analitycznego myślenia,
•    Nastawienie na rozwój i stałe podnoszenie kompetencji zawodowych,
•    Otwartość na zmiany i gotowość na nowe wyzwania,
•    Wysoka motywacja do pracy i zaangażowanie,
•    Kreatywność i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań,
•    Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,
•    Pasja mediowa.

Oferujemy:
•    Ambitną pracę z największymi reklamodawcami na rynku,
•    Szeroką ofertę szkoleń i możliwości dalszego rozwoju zawodowego,
•    Dobry pakiet wynagrodzenia i świadczeń pozapłacowych,
•    Pozytywny i wspierający klimat organizacyjny, sprzyjający rozwojowi potencjału oraz pasji zawodowych i nie tylko.

87% Pracowników poleciłoby MEC jako dobre miejsce pracy
 /Badanie Opinii Pracowników 2017/
Dołącz do Nas!

Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji, prosimy o aplikowanie poprzez formularz