Doradca Klienta

Interesujesz się kinem i branżą reklamową? Jesteś osobą kreatywną i nie boisz się wyzwań? Jeśli Twoja odpowiedź na obydwa te pytania brzmi „tak” - KinAds to miejsce dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

•         Pozyskiwanie nowych klientów;
•         Współpraca z obecnymi klientami firmy;
•         Tworzenie ofert dla klientów;
•         Negocjowanie z klientami warunków współpracy;
•         Budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Firma: KinAds

Region: Warszawa

Stanowisko: Doradca Klienta

Wymagania:
·         Doświadczenie w sprzedaży i indywidualnej obsłudze klienta;
·         Łatwość nawiązywania kontaktów;
·         Silna motywacja do pracy;
·         Umiejętność pracy w zespole;
·         Doskonała organizacja pracy;
·         Dyspozycyjność  i zaangażowanie w pracę;
·         Wysoka kultura osobista.
·         Dobra znajomość obsługi komputera;
·         Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy: pracę w młodym i dynamicznym zespole, możliwości rozwoju, stałe wynagrodzenie plus prowizję.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kontakt:
Ewelina Nowińska 533 692 333, enowinska@kinads.pl