Asystent/ka Dyrektora Biura Reklamy KinAds

Chcesz zdobywać doświadczenie w branży reklamowej i rozwijać się w młodym, kreatywnym zespole?

Jesteś osobą ambitną, pracowitą? Jeśli Twoja odpowiedź na obydwa te pytania brzmi „tak” – ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Wsparcie Dyrektora Biura Reklamy w jego codziennych zadaniach i obowiązkach
- Aktualizacja bazy danych, pozyskiwanie bazy danych
- Przygotowanie ofert, media planów, koncepcji, prezentacji
- Obsługa wysyłek (pakowanie, zlecanie)
- Umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza

Firma: KinAds

Region: Warszawa

Stanowisko: Asystent/ka Dyrektora Biura Reklamy

Wymagania:

•         Doskonała organizacja pracy;
•         Dyspozycyjność w wymiarze 8h dziennie;
•         Zaangażowanie w pracę;
•         Silna motywacja do pracy;
•         Wysoka kultura osobista.
•         Umiejętność pracy w zespole;
•         Dobra znajomość obsługi komputera;
•         Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy: możliwości rozwoju, stałe wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

W temacie maila prosimy wpisać stanowisko, na które zostaje przesłana aplikacja.

Kontakt:
Ewelina Nowińska, 533 692 333 enowinska@kinads.pl