Asystent/ka Biura Reklamy

Chcesz zdobywać doświadczenie w branży reklamowej i rozwijać się w młodym, kreatywnym zespole?

Jesteś osobą ambitną, pracowitą? Jeśli Twoja odpowiedź na obydwa te pytania brzmi „tak” – ta oferta jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

- Wsparcie Biura Reklamy w jego codziennych zadaniach
- Współpraca z poszczególnymi działami firmy
- Wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu
- Obsługa korespondencji
- Prace archiwizacyjne

Firma: KinAds

Region: Warszawa

Stanowisko: Asystent/ka Biura Reklamy

Wymagania:

·         Doskonała organizacja pracy;
·         Dyspozycyjność  i zaangażowanie w pracę;
·         Silna motywacja do pracy;
·         Wysoka kultura osobista.
·         Umiejętność pracy w zespole;
·         Dobra znajomość obsługi komputera;
·         Wykształcenie min. średnie.

Oferujemy: możliwości rozwoju, stałe wynagrodzenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Kontakt:
Ewa Rembek 535-103-203, erembek@kinads.pl