Marketing Specialist

Marketing Specialist (Kampanie PPC: Facebook Ads, Google AdWords) - Warszawa - Kerris Group

Stanowisko

Marketing Specialist (SEM: Google AdWords, Facebook Ads)

Miejsce pracy

Warszawa

Obowiązki

-    Tworzenie i optymalizacja kampanii reklamowych w modelach CPC, CPI, CPS, m.in. w platformach Facebook Ads oraz Google AdWords.
-    Rozwój wewnętrznych blogów i platform e-commerce pod kątem performance marketingu.
-    Wsparcie w tworzeniu propozycji rozwiązań marketingowych.
-    Wsparcie w przygotowaniu ofert, raportów i prezentacji.
-    Przeprowadzanie kampanii e-mail marketingowych.

Wymagania

-    Znajomość narzędzi Facebook Ads, Google AdWords oraz Google Analytics na poziomie zaawansowanym.
-    Bardzo dobre zdolności analityczne.
-    Znajomość aktualnych trendów w branży.
-    Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
-    Odpowiedzialność, rzetelność, terminowość.
-    Spostrzegawczość i zdolność szybkiego przyswajania wiedzy.
-    Znajomość pakietu Office oraz narzędzi Google Drive i Google Docs.
-    Komunikatywność, pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole.
-    Znajomość j. angielskiego min. w stopniu B2.
-    Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu Big Data.
-    Mile widziana wiedza i doświadczenie z zakresu White Hat SEO.

Oferujemy

-    Wynagrodzenie w wysokości 3000 - 5000 zł netto zależne od posiadanego doświadczenia.
-    Dodatkowe benefity (karta Multisport, ubezpieczenie zdrowotne).
-    Pracę w interdyscyplinarnym i pełnym energii zespole oraz świetną atmosferę.
-    Opiekę i wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników.
-    Pracę w biurze z historią, wyjątkowym wyposażeniem vintage, ogrodem i sauną na warszawskim Żoliborzu (5 minut od metra).

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta zachęcamy do aplikowania do dnia 02.10.2017 r. Wyślij swoje CV  oraz kilka zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska na adres: praca@kerris.pl wpisując w tytule swoje imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).