TV & Video Campaign Planner

Firma: K2 Media
Stanowisko: TV & Video Campaign Planner
miejsce pracy: Warszawa

Jeżeli:
•    wysoko cenisz dobrą atmosferę w pracy
•    planowałeś kampanie internetowe lub telewizyjne (a może oba rodzaje?)
•    masz co najmniej dwuletnie doświadczenie w pracy w domu mediowym
•    potrafisz korzystać z formuł w Excelu oraz liczysz w pamięci proporcje
•    chcesz się specjalizować, ale rozwijać również nowe kompetencje z innych obszarów

Zakres obowiązków:
•    planowanie oraz zakup kampanii video na wielu ekranach – TV, VOD, YT, Mobile, Programmatic
•    przygotowywanie rekomendacji, w tym optymalizacji kampanii i prezentowanie jej przed klientami, bądź jako część oferty NB
•    poszukiwanie nowatorskich rozwiązań w reklamie TV oraz Multiscreen
•    współpraca z innymi działami Agencji (NB, Strategia, CS, Social, SEM, kreacja) przy tworzeniu ofert zintegrowanych

Wymagania:
•    min. 2 lata pracy w domu mediowym
•    doświadczenie w planowaniu i zakupie TV lub reklamy online
•    dobra organizacja
•    umiejętność komunikacji z klientem, relacyjność, otwartość

Mile widziane:
•    znajomość DoubleClick (DC Search lub/i DBM lub/i DCM)
•    znajomość Arianny lub Advantedge, Xpert, K2
•    znajomość zagadnień reklamy online i offline
•    umiejętność przygotowywania ofert w PowerPoint i ich prezentowania
•    umiejętność szerszego spojrzenia na zadanie – np. łączenie różnych mediów

Oferujemy:
•    atmosferę, dzięki której z chęcią przychodzisz do pracy
•    normalne godziny pracy
•    dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych w planowaniu mediów
•    możliwość stałego pogłębiania wiedzy
•    pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, dostęp do obiektów sportowych, dodatkowe ubezpieczenie na życie)