Starszy Specjalista ds. Badań i Analiz Internetowych

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.
Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. eska.pl, eskago.pl, Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

•    Analiza danych pochodzących z badań mediowych, formułowanie wniosków i ich dystrybucja wewnątrz firmy (Traffic, Analytics)
•    Tworzenie i rozwój wewnętrznej bazy wiedzy dotyczącej wyników zachowań poszczególnych serwisów
•    Monitorowanie i weryfikacja wyników
•    Przygotowywanie wewnętrznych raportów i sprawozdań
•    Wewnętrzne prezentacje (wykonanie planów, otoczenie konkurencyjne, potencjał rozwoju brandów)
•    Szkolenia dla nowych pracowników
•    Audyt i szkolenia dla osób prowadzących projekty

Wymagania:

•    Minimum kilkuletnie doświadczenie na stanowisku związanym z analityką ruchu w Internecie
•    Znajomość branży mediów elektronicznych oraz specyfiki pracy w redakcjach internetowych
•    Doświadczenie w pracy z narzędziami do monitorowania ruchu (Gemius, Explorer, Analytics)
•    Otwartość na poznawanie nowych technologii, analityczne myślenie i dociekliwość
•    Cierpliwość, skrupulatność, inicjatywa
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Bardzo dobra znajomość Excel
•    Zaawansowana znajomość języka angielskiego
Dodatkowymi atutami będą: Znajomość metodologii badawczej, wiedza statystyczna, znajomość Google Tag Manager .

Oferujemy:

•    Ciekawą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, o ugruntowanej pozycji rynkowej
•    Możliwość rozwoju w obszarach najnowszych technologii
•    Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
•    Stabilność zatrudnienia
•    Możliwość wdrażania swoich pomysłów oraz dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań
•    Szansę na rozwój zespołu w przyszłości
•    Twórczą i przyjazną atmosferę pracy
•    Konkurencyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”