Specjalista ds. sprzedaży reklamy

Grupa ZPR Media to jedna z najdynamiczniej rozwijających się grup medialnych w Polsce.
Obecnie jest jednym z największych wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV) oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. Muratordom.pl, Poradnikzdrowie.pl).
Prowadzi działalność szeroko pojętą działalność z zakresu Custom Publishing, produkcji sesji zdjęciowych, produkcji Video, organizuje eventy, imprezy, koncerty, festiwale, targi i szkolenia.

W związku z dynamiczną rozbudową ZPR Media S.A. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Custom Publishing

Zakres obowiązków:

•    Realizacja planów sprzedaży w obszarze custom publishing
•    Doradztwo w zakresie rozwiązań reklamowych z szerokiego portfolio produktów
•    Nawiązywanie i budowanie relacji z klientami
•    Prowadzenie spotkań handlowych oraz negocjacji handlowych
•    Kontakt z redakcją w celu przygotowania ofert reklamowych

Wymagania:

•    Min. dwuletnie doświadczenie w sprzedaży reklamy
•    Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
•    Silna motywacja i zaangażowanie w pracę
•    Orientacja na cele i determinacja w realizacji założonych planów
•    Prawo jazdy kat. B (czynne), gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

•    Pracę w multimedialnej firmie będącej liderem na rynku
•    Miesięczny program wdrożeniowy przy wsparciu doświadczonych osób w zespole
•    Stabilność zatrudnienia
•    Przyjazną atmosferę pracy
•    Konkurencyjne, dwuskładnikowe wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)
•    Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon komórkowy, auta służbowe, vouchery taxi)
•    Praca od poniedziałku do piątku

CV prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl
W tytule wiadomości prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.