Specjalista ds. ramówki – Analityk telewizyjny

Grupa ZPR Media to dynamicznie rozwijająca się Grupa Mediowa w Polsce.
Jest jednym z największych nadawców radiowych (m. in. Radio ESKA, Radio VOX FM, Radio WAWA) i telewizyjnych (m.in. FOKUS TV, POLO TV), wydawców prasowych (m.in. „Super Express”, „Murator”, „Moje Mieszkanie”, „M jak mieszkanie”), oraz właścicieli serwisów internetowych (m.in. poradnikzdrowie.pl, se.pl, eska.pl). Prowadzi także działalność eventową w zakresie organizacji imprez, koncertów, festiwali, targów i szkoleń.

Telewizja  muzyczna  POLO TV poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

•    Monitorowanie i analiza rynku mediów oraz konkurencji (oglądalności, ramówki, strategie)
•    Sporządzanie analiz oglądalności
•    Rekomendacje w zakresie budowy ramówki stacji
•    Nadzór nad ramówką dzienną oraz nad komponowaniem pasm autopromocyjnych i optymalizacją przerw reklamowych
•    Nadzór nad realizacją założeń koncesyjnych i raportowanie do KRRiTV

Wymagania:

•    Wykształcenie wyższe
•    Doświadczenie w dziale badań i analiz telewizyjnych
•    Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne
•    Motywacja do pracy i nastawienie na cel, umiejętność pracy pod presją czasu
•    Znajomość programu Arianna ew. innych programów telemetrycznych

Oferujemy:

•    Możliwość zdobycia doświadczenia w jednej z najbardziej uznanych grup mediowych w Polsce
•    Szkolenia oraz szansę na rozwój zawodowy w firmie będącej liderem w swojej branży
•    Stabilność zatrudnienia
•    Przyjazną i twórczą pracę w dynamicznym zespole
•    Dużą niezależność i swobodę w realizowaniu zadań, możliwość wdrażania własnych pomysłów
•    Możliwość poznania wszystkich mediów z grupy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: rekrutacja@grupazpr.pl
W tytule e-maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Uprzejmie in formujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.97 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”