Redaktor teleshow.wp.pl

Firma: Grupa Wirtualna Polska – Partner pierwszego wyboru, dostarczający informacje, rozrywkę i usługi, inspirujący w codziennych decyzjach. Lider w kategoriach komunikacja, biznes, styl życia, nowe technologie. Wydawca internetowy najbardziej angażujący mobilnie.

Region: Warszawa lub Gdańsk
Stanowisko: Redaktor teleshow.wp.pl

Oczekujemy:
•    Znajomości ramowek polskich stacji tv
•    Znajomości seriali polskich i zagranicznych
•    Zainteresowanie branżą mediów w Polsce (serwisów, stacji TV)
•    Doskonałej znajomości zasad pisowni polskiej
•    Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
•    Doświadczenia w pracy z tekstem
•    Dużego zaangażowania i entuzjazmu

Opis stanowiska:
•    Przeprowadzanie wywiadów
•    Pisanie newsów, relacji i felietonów
•    Przeprowadzanie researchu
•    Dyżurowanie przy najważniejszych wydarzeniach telewizyjnych i kulturowych

Oferujemy:
•    Ciekawą i pełną wyzwań pracę
•    Możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnym medium
•    Przyjazną atmosferę pracy

Kontakt: Barbara Krupnik, barbara.krupnik@grupawp.pl