Realizator Wizji

Telewizja wPolsce.pl (Wydawnictwo Fratria Sp. z o.o.) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

do pracy przy realizacjach w studiu wirtualnym i newsowym,

M-ce pracy: Warszawa

Wymagania:
- doświadczenie w pracy na stanowisku realizatora wizji na żywo,
- znajomość mikserów wizji do produkcji na żywo,
- dyspozycyjność,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym.

Zakres obowiązków:
- koordynacja działań zespołu realizacyjnego przy produkcjach newsowych,
- realizacja programu newsowego,
- realizacja audycji w studiu wirtualnym.

Oferujemy:
- szansę zdobycia doświadczenia przy nowym projekcie telewizyjnym,
- stabilność zatrudnienia,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość wdrażania własnych pomysłów oraz inicjatyw.

Aplikacje w formie elektronicznej zawierające CV prosimy kierować na adres poczty elektronicznej: rekrutacja@fratria.pl w tytule podając nazwę stanowiska.

Termin nadsyłania ofert: 10 grudnia 2017 roku.

Oferty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb związanych z procesem rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 28 sierpnia 1997 roku)"

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.