Redaktor Online

Antyradio
Najlepszy rock na świecie - to najdłużej istniejąca rockowa sieć radiowa w Polsce. Korzysta z 16 nadajników, obejmujących zasięgiem największe miasta Polski. Słynie z bezkompromisowego spojrzenia na rzeczywistość i silnych osobowości antenowych. Program kieruje do wszystkich chodzących własnymi ścieżkami, nie poddających się masowej popkulturze i lubiących odważnie patrzeć prawdzie w oczy.

szuka kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
•    Wyszukiwanie interesujących tematów;
•    Pisanie oraz redagowanie krótkich newsów i dłuższych artykułów;
•    Publikowanie treści w mediach społecznościowych;
•    Śledzenie aktualnych wydarzeń w świecie: sportów extremalnych, gadżetach, grach oraz technologii.

Wymagania:
•    Doświadczenie w pracy redakcyjnej lub dziennikarskiej;
•    Dobra znajomość języka angielskiego;
•    Orientacja w tematach rozrywkowo – technologicznych;
•    Znajomość specyfiki Internetu i mediów społecznościowych;
•    Praktyczna znajomość SEO;
•    Poczucie humoru, komunikatywność i chęć pracy w zespole.

Mile widziane:
•    Znajomość narzędzi analitycznych;
•    Łatwość poruszania się w CMS.

Oferujemy:

•    Możliwość zdobycia doświadczenia w rozwoju projektów internetowych;
•    Możliwość pracy przy projektach crossmediowych;
•    Pracę pełną ciekawych wyzwań.

Kandydatów prosimy o przesłanie CV

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami