Event Manager

EL PADRE – agencja eventowa oferująca usługi z zakresu Eventów, BTL i Ambientu poszukuje osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Opis stanowiska:
Event manager koordynuje i realizuje kampanie z zakresu Eventów, BTL i Ambientu zarządzając projektami i współdziałając z innymi pracownikami agencji, buduje relacje z Klientami.

Obowiązki i Wymagania:
•    Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji dla Klienta.
•    Opracowanie ofert, kosztorysów, negocjowanie warunków współpracy.
•    Organizacja, budżetowanie, koordynacja i produkcja eventów oraz innych działań marketingowych.
•    Budowanie i utrzymywanie relacji z Klientami agencji.
•    Wspieranie Klienta (tj. oferowanie mu doradztwa i przydatnych materiałów w pracy związanych z BTL, Eventami i Ambientem).
•    Monitorowanie efektów realizowanych działań.
•    Dbałość o zapewnienie jak najwyższego poziomu proponowanych przez agencję i jej podwykonawców usług i produktów na rzecz Klienta.
•    Stały kontakt z klientem, zbieranie niezbędnych informacji do przygotowanie skutecznej oferty.
•    Systematyczne opracowywanie krótko i długookresowych planów współpracy z Klientem zmierzających do zwiększenia sprzedaży Klienta i agencji.
•    Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook) oraz języka angielskiego.
•    Doskonałe zdolności organizacyjne interpersonalne i negocjacyjne.
•    Dyspozycyjność i umiejętność pracy pod presją czasu.
•    Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oczekiwania:
Poszukujemy osób z pasją, miłych i niekonfliktowych, którzy cenią dobrą atmosferę w pracy i jednocześnie skutecznie realizują powierzone zadania, są dynamiczni, otwarci na nowe wyzwania, staranni, kreatywni, zaangażowani i wykazują inicjatywę, lubią prace w zespole, posiadają wiarygodne portfolio, wytrwale dążą ocelu. Mile widziane czytanie przynajmniej jednej książki rocznie.

Oferujemy:
•    Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji oraz premię za osiągane wyniki.
•    Współtworzenie ciekawych i innowacyjnych kampanii z zakresu BTL, Eventów i Ambientu.
•    Współpracę z Ludźmi, którzy wierzą w to co robią i lubią swoją pracę.
•    Szacunek i uznanie.

Aplikacje prosimy wysyłać e-mailem na adres: rekrutacja@elpadre.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".