Specjalista ds. wsparcia reklamy w kanałach social media

Edipresse Polska to międzynarodowa firma mediowa intensywnie rozwijająca portfolio serwisów internetowych (m.in. polki.pl, wizaz.pl, viva.pl, party.pl, niania.pl, babyonline.pl, gotujmy.pl)
oraz wydająca magazyny (m.in. VIVA!, Party. Życie Gwiazd!, URODA ŻYCIA, Przyjaciółka,
Be Active. Dietetyka & Fitness).

Obecnie do naszego Zespołu
poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Specjalista ds. wsparcia reklamy
w kanałach social media

Lokalizacja: Warszawa-Centrum

Zakres obowiązków:
•    Współtworzenie i odpowiedzialność za wdrożenie strategii w kanałach społecznościowych dla poszczególnych zleceń reklamowych (przygotowanie propozycji i harmonogramu działań w kanałach social media, przygotowanie contentu, materiałów wizualnych, bieżąca analiza efektywności kampanii i podejmowanie działań zmierzających do zrealizowania założeń kampanii, przygotowanie końcowych raportów kampanii dla poszczególnych zleceń)
•    Przygotowywanie cyklicznych raportów dotyczących wydatków związanych z poprawą efektywności realizowanych kamapanii
•    Odpowiedzialność za rozliczenie wydatków związanych z poprawą efektywności kampanii
•    Bieżące monitorowanie i analiza aktualnych trendów w kanałach social media oraz działań konkurencji w tym zakresie, w celu optymalizacji istniejących i rekomendowania nowych rozwiązań reklamowych
•    Prowadzenie szkoleń w zakresie najnowszych trendów dotyczących przygotowywania treści dla kanałów social media
•    Tworzenie nowych produktów reklamowych w kanałach social media

Oczekiwania:
•    Min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
•    Wykształcenie wyższe (preferowane humanistyczne, ekonomiczne)
•    Doskonała znajomość social mediów
•    Umiejętność realizowania kampanii reklamowych/marketingowych w social mediach
•    Praktyczna i teoretyczna wiedza dotycząca mechanizmów działania kanałów social media
•    Umiejętność tworzenia tekstów na potrzeby publikowania w mediach społecznościowych
•    Bardzo dobra znajomość programu MS Office
•    Bardzo dobra organizacja pracy
•    Znajomość obsługi systemów anlizy ruchu w internecie Google Analytics, Gemius Prism
•    Znajomość narzędzi do analizy kanałów social media
•    Umiejętność współpracy z ludźmi, komunikatywność
•    Samodzielność i elastyczność w działaniu

Oferta:
•    Stabilna praca i miła atmosfera (bez korporacyjnych ograniczeń) w stale rozwijającej się spółce multimediowej z silną pozycją rynkową
•    Praca w zgranym i przyjaznym zespole
•    Możliwość rozwoju zawodowego
•    Wiele ciekawych wyzwań
•    Prywatna opieka medyczna
•    Praca w prestiżowej lokalizacji, w ścisłym Centrum Warszawy

Kontakt:
praca.edipresse.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883)
Informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi Kandydatami.