Specjalista ds. sprzedaży powierzchni reklamowych

Opis stanowiska:

    nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,
    tworzenie bazy danych klientów,
    sprzedaż usług i produktów reklamowych,
    wykonywanie ustalonego budżetu sprzedażowego, raportowanie oraz obsługa posprzedażowa, przygotowanie dokumentacji dla działu księgowego, itd.,
    opracowywanie w porozumieniu z resztą zespołu strategii sprzedażowej i marketingowej,

Wymagania:

    doświadczenie w sprzedaży mile widziane
    zaangażowanie i kreatywność w działaniu
    zdolności interpersonalne
    umiejętność pracy w zespole
    umiejętność obsługi komputera

Oferujemy:

    pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    sukcesy płynące z satysfakcjonującej pracy
    motywujące wynagrodzenie uzależnione od wyników
    miłą atmosferę w młodym zespole
    rozwój i podnoszenie kwalifikacji
    telefon komórkowy i komputer

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres email:
rekrutacja_mkt@desa.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez DESA UNICUM – Dom Aukcyjny  Sp. z o.o. z siedzibą w WARSZAWIE zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj.Dz.U.z2014r.poz.1182,1662)”.